POLECAM

Biesiada - >>>> W programie znane piosenki z różnych regionów. Grupa posiada bogate doświadczenie i długi staż sceniczny. Dobra zabawa, wspólne śpiewanie biesiady to gwarantowany sukces wielu imprez.

Oferta Koncertowa
 

 

Agencja Koncertowa - Organizacja imprez

Firma "EFEKT Studio " zajmuje się wyszukiwaniem odpowiednich artystów, organizacją koncertów, zapewnieniem technicznej oprawy w postaci nagłośnienia, sceny i oświetlenia. Organizujesz koncert, imprezę w swoim mieście? zadzwoń 507 212 194

SZCEGÓLNIE POLECAMY:

KRZYSZTOF KONIAREK

BIESIADA INTEGRACYJNA

Damian Holecki

Bernadeta Kowalska

Jacek Silski

Grzegorz Poloczek

Wesoła Biesiada

Tomasz Calicki

Duet Karo

Universe

Blue Party

Kola i Jula

Claudia i Kasia Chwołka

 

 

 

Reklama i wydawnictwo

"EFEKT Studio " jest rownież firmą fonograficzną. Nagrywanie materiału muzycznego, wydawanie płyt, ich promocja i sprzedaż to dziedziny którymi, rówiez się zajmujemy. Dysponując własnym studiem nagrań i możliwością promocji w telewizji, internecie i innych mediach możemy pomóc ci w promocji.

Dysponujemy wysokiej klasy fachowcami, sprzętem rejestrującym oraz do montażu dźwieku i filmów video. Gotowi jesteśmy sprostać największym wyzwaniom. Realizujemy zarówno krótkie filmy reklamowe jak również większe produkcje dla gmin, powiatów, domów kultury itp. Prosimy o kontakt, postaramy się wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Zajmujemy się także realizacją videoclipów, czyli tzw teledysków. Decydując się na wybór producenta zwróć uwagę na jakość i doświadczenie. Znamy wymagania dotyczące emisji i przygotowania materiału video. Zdaj się na nasze doświadczenie

Nagłośnienie

Posiadamy profesjonalne nagłosnienie. Dysponujemy również systemem liniowym.